baza wiedzy
Powrót do: Usługi

Dzierżawa atrakcji na imprezy - proparty.eu


dmuchańce warszawa

Organizując imprezę dla maluchów bądź też piknik firmowy należałoby zadbać o należyte atrakcje, które są w stanie być skierowane zarówno do najmłodszych i ich rodziców. Niestety kupno drogich urządzeń animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych bądź też innych sprzętów jedynie dla jednej imprezy jest po prostu nierentowny - dużo lepszym rozwiązaniem jest wydzierżawienie wyposażenia wraz z obsługą, która zatroszczy się o pracę urządzeń, przywiezie je na miejsce, rozstawi i po zakończonej imprezie - zajmie się ich złożeniem i zabraniem. Taką ofertę przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat proponuje różnorodnego rodzaju atrakcje na eventy.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki i dużo więcej. Oferta dotyczy urządzeń, które mogą zagwarantować zabawę dzieciom oraz jednostkom dorosłym. Przedsiębiorstwo proparty.eu współdziała z agencjami eventowymi oraz prywatnymi organizatorami imprez dla dzieci. Z propozycji korzystają również firmy, które poszukują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Prócz zabawy, urządzenia zapewniają też doskonałe narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania umiejętności przywódczych czy organizacji pracy - jest to bardzo dobry sposób, aby zagwarantować pracobiorcom szkolenie na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Uprzejmie zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące uroczystości, fundacje, urzędy miast oraz wszystkie inne osoby, które pragną, aby uroczystość była bajeczna oraz obfitowała doskonałą zabawę. Przygotujemy ofertę, dobierzemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce najmu ustalamy odpowiednio wcześniej, zastrzegając termin), rozstawimy i zatroszczymy się o to, aby atrakcja była sprawna podczas trwania uroczystości, a po zakończonej zabawie - zajmiemy się złożeniem i zabraniem sprzętu. Z powodzeniem obsługujemy pikniki rodzinne, imprezy dla potomstwa a też służbowe eventy - z nami oraz naszymi atrakcjami animacyjnymi każda impreza będzie udana!
Po znacznie więcej informacji odnośnie posiadanych atrakcji a również cennik i dostępność terminów uprzejmie zapraszamy na stronę internetową proparty.eu lub do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.KOMENTARZE:

Brak komentarzy
  • Tagi