baza wiedzy
Powrót do: Sklepy Internetowe

Zoomax24 - twój sklep zoologiczny online


hailea

To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie zoologii staliśmy się wiodącym sprzedawcą wszystkiego, co wymagane dla zwierząt domowych. Zależy nam na tym, żeby każdy pupil był zdrowy i radosny, dlatego dbamy o tak bogaty oraz różnorodny asortyment wychodzący naprzeciw postaciom, jakie dla swoich milusińskich wyszukują produktów spełniające te wyczekiwania. Toteż Zoomax24 to miejsce przyjacielskie zwierzakom oraz tym, którzy je kochają!

W jaki sposób w Zoomax24 wyrażamy swoją czułość do zwierzaków?
Czynimy to, dostarczając towary, usługi, rady i doświadczenia, dzięki którym zwierzęta będą:
•    sprawne fizycznie
•    baczne umysłowo
•    zaangażowane społecznie
•    emocjonalnie radosne.

We wszystkim, co robimy, kierujemy się naszą klarowną wizją: zdrowsze zwierzęta to szczęśliwi ludzie, a szczęśliwi ludzie tworzą lepszy świat! Jeżeli myślą Państwo w pokrewny sposób - nasza idealna oferta i obsługa, jaką gwarantujemy nienagannie się w to wpisze.

Co można odkryć w prowadzonej przez nas ofercie?
Stawiamy na wysoką jakość, ale i różnorodność -w naszej profesjonalnej ofercie wolno odkryć zatem oferty skierowane dla wielbicieli domowych pupili przeróżnych odmian. Niezmiernie dużą częścią naszego asortymentu są artykuły skierowane do laików domowego akwarium. Rekomendujemy dekoracje, grzałki, akcesoria filtracyjne lub oświetlenie - słowem wszystkie detale, dzięki którym akwarystyczne hobby w rzeczywistości nabiera sensu.
Niemniej jednak Zoomax24 to nie jedynie akwaria - przygotowaliśmy również interesującą ofertę dla właścicieli oraz innych zwierzaków domowych. Od ukochanych psów, przez ptaki, chomiki lub inne drobne zwierzęta. Wielbiciele kotów także znajdą u nas zajmujące propozycje. W nadzwyczajny sposób zachęcamy do regularnego odwiedzania kategorii „nowości”, gdzie regularnie uzupełniamy naszą propozycję o nowinki na rynku zoologicznym. Wszystko po to, aby posiadać pewność, że każdy pupilek ma szansę dostać to, na co zasługuje - czyli wszystko, co najlepsze!
Zachęcamy także do korzystania z doświadczonego doradztwa naszych pracowników - w Zoomax24 pracują jedynie fanatycy świata zwierząt domowych, którzy z zapałem dzielą się swoją wiedzą z innymi.

 Zobacz nasz sklep www https://zoomax24.pl
KOMENTARZE:

Brak komentarzy
  • Tagi