Carsprint Tarnów wynajem aut

Carsprint Tarnów wynajem aut

 Oferujemy usługę najmu aut osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie doświadczoną obsługę, komfortową i bezpieczną jazdę oraz nowoczesne oraz niezawodne modele samochodów. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych konsumentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny prowadzonej przez nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy i posiadają słuszne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą efektywną obsługę, formalności ograniczone do absolutnego minimum i akcesoryjne promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych w największym stopniu wymagających konsumentów. Właśnie dlatego również przygotowaliśmy gigantyczną propozycję w interesujących cenach. Szczegóły znajdują się na witrynie http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego konsumenta przystępujemy w sposób indywidualny, dopasowując ofertę do jego oczekiwań, pragnień oraz preferencji.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje najem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze wolno wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy sprawne technicznie samochody, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a też stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi klienci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem i czystym oraz porządnym autem.

Cena najmu samochodu nie zależy od liczby przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wstępuje ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla pełnego komfortu i satysfakcji naszych konsumentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Proponujemy konkurencyjne i niezmiernie dogodne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru dużo prestiżowych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów interesującą i wszechstronną propozycję najmu samochodów na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy duże doświadczenie w branży i bez ustanku podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest całkowite zadowolenie oraz satysfakcja klientów. Dokładamy wszystkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą starannością.

To właśnie dzięki nam nasi konsumenci mogą trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub ewentualnie dostać bezzwłoczną pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko i umożliwiamy dojazd na konferencję służbową czy też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usługi wynajmu auta.

Polecane

Mobilny mechanik samochodowy z Wrocławia – zadzwoń, gdy potrzebujesz wsparcia w trasie

Mobilny mechanik samochodowy z Wrocławia – zadzwoń, gdy potrzebujesz wsparcia w trasie

Szkolenie na prawo jazdy w formie internetowej – wszystko, co musisz wiedzieć

Szkolenie na prawo jazdy w formie internetowej – wszystko, co musisz wiedzieć

Pomoc drogowa – kiedy możesz na nią liczyć?

Pomoc drogowa – kiedy możesz na nią liczyć?

Dlaczego warto przyjechać do naszego warsztatu?

Dlaczego warto przyjechać do naszego warsztatu?