Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids planet idealne miejsce dla każdego dziecka.

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids planet idealne miejsce dla każdego dziecka.

Zależy Tobie na tym, by Twoje dzieci mogły się pobawić, a równolegle, żeby w trakcie zabawy bezustannie się rozwijały? Kolosalne znaczenie ma dla Ciebie ich bezpieczeństwo? Szukasz miejsca, które bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do nauczania i edukacji maluchów? SmartKidsPlanet to miejsce, które w pełni Cię usatysfakcjonuje. To odkrywcze Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, innymi słowy edukacji poprzez zabawę. Przychodząc do nas ze swoim maluchem możesz posiadać pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu odnajdziesz tu rozrywkę do perfekcji dostosowaną zarówno do wieku, jak i preferencji własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla potomków oferuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy niezmiernie pieczołowicie opracowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie zostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się rozmaite atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w stworzonym przez nas centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Centrum zaprojektowaliśmy tak, aby znalazły się w nim strefy pasujące dla dzieci w rozmaitym wieku. Do nas możesz nadejść z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to jednak, że starsze dzieci nie odnajdą tutaj czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje odpowiednie dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo jest ściśle mówiąc istotne

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dziś rodzice wyszukują miejsc, w których ich dzieci mogą się rozwijać w sposób w pełni bezpieczny. Wskutek tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim obszerny nacisk położony jest na to, żeby dzieci były ściśle mówiąc bezpieczne. W naszym centrum znalazły się tylko takie gadżety, do wykonania jakich wykorzystano właściwe materiały. Zależy nam na tym, aby wszystkie były zaadaptowane do wieku korzystających z nich dzieci. W stworzonym przez nas centrum na próżno poszukiwać elementów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Nie zobaczysz u nas też jakichkolwiek ostrych krawędzi. Przychodząc z synem lub ewentualnie córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz więc bać się tego, że zabawa skończy się traumą. U nas nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo własnego dziecka.

Co jest naszym celem?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Zostało zaprojektowane tak, żeby pobudzało wyobraźnię milusińskich. Przychodząc do nas z synem lub córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie kształtowało też pomysłowość Twojego dziecka, a też korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez jakich nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to także idealny sposób na to, żeby zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest potrzebne do zaspokojenia potrzeby kontaktu cywilnego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niebezużyteczne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli pragniesz zagwarantować swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, by Twoja pociecha była w rzeczywistości bezpieczna, chcesz mieć pewność, iż bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Przybądź ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy!

Polecane

Dom seniora Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Dom seniora Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna