Dom seniora Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Dom seniora Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Rezydencja Milanówek to dom seniora inny aniżeli wszelkie. Pozostał zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet niuans tego miejsca to nie sprawa wypadku, a przemyślanych decyzji. Stworzyliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, profesjonalna załoga pomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozstania oraz zmiany miejsca zamieszkania. Uprzejmość i empatia, z jaką jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do dyspozycji seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością ustawienia własnych mebli. Można także skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – dlaczego warto?

Miejsce to w całości pozbawione jest barier, dostosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie cudowni, asertywni, pomocni opiekunowie, ale także wykwalifikowany, fachowy zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do współczesnego, doświadczonego wyposażenia medycznego, a też prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej wigoru oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez fachowców, a szef kuchni dba, żeby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki główne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką zapewniamy też różne atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak istotna jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tu, żeby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, aby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym oraz atrakcyjnym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Dom znajduje na 1,5 ha działce w idyllicznej, arkadyjskiej okolicy, otoczona ładnym parkiem z dostępem do ławeczek, na jakich wolno wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Gigantyczna powierzchnia budynku zapewni prywatność podczas wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek to właśnie dzięki zaangażowaniu i otwartości opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz sklepów i miejsc usługowych.

Więcej na https://rezydencja-milanowek.pl

Polecane

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids planet idealne miejsce dla każdego dziecka.

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids planet idealne miejsce dla każdego dziecka.