Imprezy firmowe jako sposób na udaną integrację

Imprezy firmowe jako sposób na udaną integrację

Czy wiesz, że impreza firmowa to najlepszy sposób na zintegrowanie Twojego zespołu w sposób łatwy, szybki i  przyjemny a co najważniejsze- dający wiele korzyści dla Ciebie i pracowników Twojej firmy?

Impreza integracyjna daje Ci właśnie taką możliwość. Dzięki udanej imprezie integracyjnej Twoja impreza firmowa wejdzie na poziom wyżej, połączysz przyjemne z pożytecznym.

Pamiętaj! Dobry pracownik Twojej firmy to zadowolony pracownik.

Dlaczego imprezy firmowe z agencją eventową Everal?

Odpowiedź jest oczywista, bo jesteśmy dobrzy w tym co robimy a imprezy firmowe i imprezy integracyjne to nasz konik.

15 lat doświadczenia zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku evetowym pozwala nam na tworzenie imprez firmowych oraz imprez integracyjnych dla firm o różnym profilu i zakresie działalności, zaczynając od szkoleń, wyjazdów firmowych, zabaw integracyjnych, pikników, targów na wszelkiego rodzaju warsztatach oraz występach artystycznych kończąc.

Agencja eventowa Everal to ludzie, którzy kochają to co robią- a to oznacza, ze Twoja impreza firmowa zawsze musi się udać.

Spełnianie różnorodnych kreacji eventowych na życzenie klienta to to, w czym czujemy się najlepiej.

Dołącz do listy naszych zadowolonych klientów już dziś i spełnij marzenia o niezapomnianej imprezie firmowej.

Jaka impreza integracyjna sprawdza się najlepiej?

Tu nie ma nigdy jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czy stawiamy tylko na imprezę integracyjną w formie zabawy dla uczestników np. grę miejską, piknik, wieczór tematyczny, pokaz artystyczny czy organizujemy wyjazd firmowy/szkolenie/konferencję z elementami integracji.

Każda forma integracji firmowej przynosi wymierne korzyści dla Twojej firmy.

Musisz tylko zdecydować jaką formę impreza firmowa ma przybrać oraz zastanowić się jakim budżetem dysponujesz aby dobrać odpowiednią imprezę integracyjną.

Impreza firmowa w plenerze, czy to dobry pomysł?

Oczywiście wszystko zależy od doboru odpowiedniego programu imprezy integracyjnej do pory roku oraz panujących warunków, ale generalnie tak- firmowe imprezy integracyjne w plenerze to strzał w dziesiątkę.

Plenerowa impreza integracyjna to nie tylko ogólnie kojarzone pikniki firmowe, to także gry terenowe, geocachingi, gry miejskie, wycieczki rowerowe, spływy pontonowe/kajakowe regaty czy inne aktywności związane z plenerem i świeżym powietrzem.

Firmowe imprezy plenerowe cieszą się bardzo pozytywnym odbiorem wśród uczestników. Pozwalają się zrelaksować, zaznać trochę ruchu ale przede wszystkim pozwolą Twoim pracownikom dobrze bawić się w swoim towarzystwie, co zaowocuje w przyszłości bardziej wydają pracą oraz  lepszą atmosferą w Twojej firmie.

Impreza integracyjna podstawą imprezy firmowej.

 Jak wiadomo od zawsze dobry i wydajny zespół to zgrany zespół.

Jak to osiągnąć?

Odpowiedz jest prosta,  poprzez dobrze dobrany program integracyjny najlepiej podczas imprezy firmowej.

Everal.pl jako agencja eventowa z kilkunastoletnim doświadczeniem oferuje cały wachlarz możliwości stworzenia niezapomnianej imprezy integracyjnej podczas imprezy firmowej.

Mnogość programów integracyjnych oraz doświadczeni event managerowie pomogą i podpowiedzą, co dla Twojej firmy  będzie najbardziej korzystne oraz jaki program imprezy integracyjnej sprawdzi się najlepiej dla Twoich pracowników.

Musisz pamiętać, że źle dobrany program imprezy integracyjnej może przynieść więcej szkody niż pożytku. Przykładowo bieg z przeszkodami o dużej intensywności, wymagający dość dobrej sprawności fizycznej dla starszego wiekowo zespołu to coś co sprawi, że Twoi pracownicy zamiast cieszyć się z integracji będą czuli się niedocenieni oraz niezrozumiani przez przełożonych, a to z pewnością nie jest celem imprezy integracyjnej.

Polecane

Jakim sposobem dobrze grać w Scrabble? Oto Anagramator

Jakim sposobem dobrze grać w Scrabble? Oto Anagramator

Największy bonus powitalny u bukmachera – w jaki sposób wybrać?

Największy bonus powitalny u bukmachera – w jaki sposób wybrać?