Kajaki Wkra – Pomiechówek

Kajaki Wkra – Pomiechówek

Kajaki Wkra

Zadzwonił do mnie ostatnio mój kumpel mieszkający niedaleko przystani Kajaki Wkra Pomiechówek. Jako, że bardzo długo się nie słyszeliśmy opowiedział mi, że jego okolicy, nad Wkrą powstało bardzo dużo wypożyczalni kajaków oferujących spływy kajakowe Wkrą. Z naszej wielogodzinnej rozmowy, dowiedziałem się, że okolica i wspaniała, czysta i płytka rzeka Wkra rozwijają się bardzo mocno pod kątem turystyki kajakowej, pontonowej czy rowerowej. Nad Wkrą powstało ponoć bardzo dużo przystani oferujących wypożyczalnie kajaków, organizację spływów indywidualnych i grupowych czy imprezy kajakowe i spływy dla firm.

Wypożyczalnia kajaków Wkra

Mój przyjaciel z młodości wciąż mieszka nad rzeką Wkrą. Z jego domu rozpościera się wspaniały widok na dolinę rzeki. Widzi jak każdego słonecznego, ciepłego letniego dnia płyną Wkrą kajaki, pontony czy ludzie na materacach. Wspomniane wcześniej wypożyczalnie kajaków Wkra oferują bardzo kompleksowe usługi polegające na organizacji spływów dla osób indywidualnych czy firmowych spływów integracyjnych. Kajaki nad Wkrą, możesz wypożyczyć w jednej z wielu wypożyczalni kajaków zlokalizowanych w najbliższym sąsiedztwie rzeki. Każda z wypożyczalni organizuje spływy kajakowe Wkrą na wielu z odcinków rzeki.

Jak zorganizować kajaki nad Wkrą?


Aby zorganizować spływ kajakowe Wkra należy zadzwonić do jednej z wypożyczalni i zarezerwować termin lub terminy na spływy Wkrą. Następnie należy do wybranej przez siebie wypożyczalni kajaków przyjechać w ustalonym terminie i w liczbie osób zgodnych ze swoją wcześniejszą rezerwacją. Po dotarciu na miejsce wypożyczalni kajaków nad Wkrą dobrze jest użyć kremu przeciwsłonecznego i udać się do biura wynajmującego Kajaki Wkra. Po wypełnieniu dokumentów udacie się na swój wymarzony spływ kajakowy Wkrą.

Ognisko nad Wkrą

Podczas każdego ze spływów pontonowych czy kajakowych Wkrą możesz zatrzymać się na ognisko nad brzegiem rzeki. Rzeka Wkra daje Ci możliwość udania się nie tylko na spływ kajakowy Wkrą ale także zorganizowanie podczas spływu przerwy dla załogi, którą możesz wykorzystać na rozpalenie ogniska. Ognisko nad Wkrą to wspaniała sprawa. Możesz piec kiełbaski, odpoczywać i czy zażywać kąpieli słonecznych nad Wkrą. Gdy udasz się na spływ Wkra to także masz szansę aby podziwiać bogactwo fauny i flory mieszkającej w nurcie rzeki.

Spływy Wkra

Podsumowując, spływy kajakowe Wkra to świetny pomysł na weekend pod Warszawą. Możesz zabrać namiot, rozbić się nad rzeką Wkrą, np. na skraju lasu i doskonale bawić się z przyjaciółmi i rodziną. Spływy Wkra to także doskonały pomysł na integrację firmową i przygodę team building dla pracowników.

Zapraszamy: http://www.rzekami.pl/kajaki-pomiechowek/